Hakkımızda

1979 YILINDA

1979 yılında kurulmuş EVEREST A.Ş. mükemmeliyetçi yapısı ve müşterilerinin taleplerine zamanında ve en uygun şekilde çözümler yaratmasıyla kısa zamanda sektörde önemli firmalar arasına girmiştir.
Bugün gururla söylemekteyiz ki sektörlerinde lider olan Doğa Şirketler Topluluğu’nun tamamı EVEREST A.Ş. bünyesinden doğmuştur. Bu sorumluluk ve bilincin ışığında devamlı olarak gelişen ve değişen sektörün ihtiyaçlarına güçlü stok yapımız ve geniş ve yenilikçi ürün çeşitliliğimizle hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Daha iyi ve konforlu yaşam alanları sağlamak…
Misyonumuz, mobilya sektörüne gerekli el aletinden, kesici takımlara, akesuarlara kadar her türlü malzemeyi kaliteden ödün vermeden en uygun koşullarla ve kesintisiz stok desteği sağlayarak tedarik ederek son kullanıcıların mobilya sektöründeki en çağdaş ve yenilikçi çözümlere kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Kısacası mobilya kullanılan bütün yaşam alanlarında daha kaliteli depolama, yaşama alanları sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Mobilya sektörüne kaliteyi ve çeşitliliği, en uygun koşullarla sağlayarak son kullanıcıların güvenle kullanacağı daha kaliteli ve konforlu yaşam alanları yaratmasına destek vermek.

DOĞA ŞEHİRCİLİK

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Doğa Şehircilik, güven ve kalitenin adresi olarak, birbirinden güzel projelere imza atmış bir şirkettir. Doğa Şehircilik, ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Projelerinde uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiği değeri her defasında kanıtlayan Doğa Şehircilik, yaşadığı dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçlamıştır. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam etmektedir.

www.doga.com.tr

DOĞA TEKSTİL

1996 yılından bu yana tekstil sektörünün örme kumaş alanında üretim yapmakta olan Doğa Tekstil, kendi yeri olan Bayrampaşa’daki Doğa Plaza’da 7.000 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermktedir.

Faaliyete başladığı günden bu yana dünya markalarına ihracat yapan büyük hazır giyim firmalarının en önemli tedarikçilerinden biri olan Doğa Tekstil, bu başarıdan aldığı güçle, sektördeki vazgeçilmezlerin arasında yerini almaktadır.

İleri teknoloji ürünü 42 adet Mayer ve Pilotelli marka makinesiyle oluşturduğu üretim parkuruyla, günlük 19 ton, aylık 500 ton kapasiteyle boyalı ve ham kumaş üretmektedir.

www.dogatekstil.com.tr

DOĞA ETİKET

Doğa Etiket ve Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., 1997 yılında , Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı etiket üretmek amacı ile kurulmuştur. Günümüzde, 115 çalışanı, 13000m² kapalı alana sahip, uluslararası standartlardaki fabrikasında, her nevi Kendinden Yapışkanlı Etiket, Shrink Sleeve, Flexible Sarmal  Etiket, Karton Etiket, Lamine Tüp ve IML üretebilmektedir. Doğa Etiket, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlığı ve güvenliğine önem veren, sürdürülebilir kaynaklar ile üretim yapmaya özen gösteren bir firma olarak, ISO 9001 : 2008, ISO 140001, ISO 18001 standarlarına sahiptir.

Doğa Etiket; UV Flexo, UV Letterpress, UV Serigrafi, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Rotogravure, Ink Jet ve Dijital Ofset baskı tekniklerine sahiptir. Bu teknikleri ayrı ayrı veya kombine baskı olarak en yüksek kalitede yapar. Doğa Etiket; film, klişe, digital klişe, HD klişe, soğuk yaldız kalıbı ve serigrafi ipeklerini tamamı ile kendi bünyesinde yüksek kalitede üretebilen bölgesindeki nadir firmalardan biridir.

www.dogaetiket.com